Staráme se o bezpečnost
Vaši i Vašeho majetku

Zabýváme se montáží alarmů JABLOTRON do bytů, domů i rozsáhlých firemních objektů. Pomůžeme vám také s jejich servisem a připojením na pult centralizované ochrany.

O nás

Poskytujeme komplexní služby v oblasti zabezpečovacích systémů, automatizace a kamerových systémů převážně v zabezpečení rodinných domů, bytů, firem, chat atd. V roce 2016 jsme se stali certifikovaným montážním partnerem společnosti JABLOTRON.

Zabezpečení domů, bytů, firem a dalších objektů kamerovými systémy a alarmy je velmi důležité pro ochranu Vašeho majetku, proto se na tuto oblast soustředíme a dále pro Vás rozšiřujeme naše služby.

Zabezpečení a automatizace domu systémy JABLOTRON doporučuje většina instalačních firem, včetně nás. Pro elektronické zabezpečení a automatizaci domu jsme schopni Vám nabídnout ty nejmodernější a nejspolehlivější technologie, jaká jsou aktuálně v oblasti zabezpečení objektů k dispozici.

Zakládáme si na profesionálním přístupu k zákazníkovi, na kvalitní montáži, záručním i pozáručním servisu a na pravidelné roční údržbě systému. Vždy se snažíme nabídnout několik variant zabezpečení tak, aby si zákazník mohl vybrat pro něj vyhovující zabezpečení objektu a zároveň vyhovující cenu. Všechny varianty jsou samozřejmě vytvořené tak, aby skutečně ochránily váš majetek.

Vlastníme certifikát odborné způsobilosti, vydaný výrobcem elektronických zabezpečovacích systémů JABLOTRON ALARMS a.s., díky kterému můžeme poskytovat na všechny komponenty tohoto výrobce 7-mi letou záruku.

Všechny námi montované zabezpečovací systémy jsou certifikovány akreditovanými laboratořemi a NBÚ.

K námi namontovaným bezdrátovým zabezpečovacím systémům JABLOTRON
nabízíme střežení celorepublikovým pultem centrální ochrany na 3 měsíce ZDARMA.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.

Image  Ověřte si platnost certifikace montážního partnera.